Skip to main content

Aktuálne firmy na predaj

Kaviareň s cukrárskou a pekárskou výrobou

150 000 €

Firma na predaj je kaviareň s cukrárskou a pekárskou výrobou, ktorá dodáva svoje výrobky aj do ďalšej kaviarne v rovnakom meste. Firma sa predáva vrátane zariadenia a nachádza sa v prerobenej budove. Má veľkú zadnú terasu s palmami a rôznymi typmi sedenia, ktorá ponúka priestor pre usporiadanie rôznych akcií. Kapacita miest sedenia v interiéri je zhruba 30 ľudí a s terasami ponúka možnosť sedenia pre viac ako 60 ľudí. Okrem toho firma disponuje aj veľkou kuchyňou, v ktorej sa vyrábajú kvalitné cukrárske výrobky a pečivo. Nachádza sa priamo na námestí. Celkovo ide o skvelú príležitosť pre niekoho, kto chce začať podnikať v oblasti gastronómie a mať svoju vlastnú kaviareň s cukrárskou a pekárskou výrobou.

Open window to the back yard with small shed.

Výroba plastových a hliníkových okien

5 000 000 €

Ponúkame Vám rodinnú firmu s výrobou hliníkových a plastových okien, ktorá sa môže pochváliť viac ako 15-ročnou históriou. Firma má stabilný tím zamestnancov, niektorí sú s firmou od jej založenia, čo zaručuje nielen kontinuitu, ale aj vysokú kvalitu výrobkov.

Pekáreň/cukráreň zameraná na tradičnú výrobu Pirôžkov

150 000 €

Rodinná pekáreň s tradíciou výroby vynikajúcich pirohov, ktorá hľadá nového majiteľa. Táto pekáreň má vlastné meno a je známa pre svoje tradičné pirohy, ktoré si získali stálu klientelu počas 8 rokov svojej existencie.